Projekta jaunumi

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Turpinot lietot tīmekļa vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu izmantošanas noteikumiem. Uzzināt vairāk.

Piekrītu

Eiropas Dzelzceļa līnijas birojā viesojas Edmontonas pilsētplānotāji

25. Septembrī, 2019

Rail Baltica projekta īstenotāja Latvijā – uzņēmuma Eiropas Dzelzceļa līnijas birojā 25. septembrī viesojās Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta pārstāvji un Edmontonas (Kanāda) pilsētplānošanas speciālisti, kas Rīgā ieradušies Starptautiskās pilsētsadarbības programmas (IUC) - sadarbības projekta pieredzes apmaiņas veicināšanā ilgtspējīgas pilsētvides attīstībai -  ietvaros.

Agnis Driksna, Eiropas Dzelzceļa līnijas  Attīstības un komunikācijas departamenta direktors, viesus iepazīstināja ar Rail Baltica projekta ieviešanas gaitu Latvijā. Īpaša uzmanība tika veltīta Rail Baltica un Rīgas pilsētas sinerģijai. Pilsētplānošanas speciālisti tika iepazīstināti ar Rail Baltica ietekmi uz pilsētvidi un projekta iespējām pilsētas attīstībai.
IUC sadarbības projekta mērķis ir veicināt pieredzes pārnesi starp Rīgu un Edmontonu un izstrādāt vietējo rīcības plānu publiskās ārtelpas, it īpaši ūdensmalu, vides pieejamības uzlabošanai un ilgtspējīgai izmantošanai, ietverot mobilitātes, klimata pārmaiņu un pielāgošanās izaicinājumus, kā arī izmantojot pilsētu sadarbības un pieredzes apmaiņas potenciālu.