Projekta jaunumi

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Turpinot lietot tīmekļa vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu izmantošanas noteikumiem. Uzzināt vairāk.

Piekrītu

Notiek ģeotehniskās izpētes darbi Rail Baltica Rīgas Centrālās dzelzceļa stacijas būvniecības vietās

6. Aprīlī, 2020

Lai uzbūvētu drošu un kvalitatīvu tāda mēroga projektu kā Rail Baltica Rīgas Centrālā dzelzceļa stacija, Dzelzceļa tilts pār Daugavu un visa saistītā infrastruktūra, ir jābūt 100 % zinošiem un pārliecinātiem par pamatni, uz kuras tiks būvēts šis projekts.

Tāpēc šī projekta projektētājs un būvnieks – pilnsabiedrība BERERIX - veic ļoti rūpīgu ģeotehnisko izpēti Daugavā, uz peroniem, starpposmos, tiek vērtēta augsne un grunts, meklē nesprāgušo munīciju un apstrādā datus laboratorijā. Datus, kurus iegūst dabā un no laboratorijas, analizē, interpretē un izmanto grunts un virsmas ģeotehniskā modeļa papildināšanai un uzlabošanai.
Pilsētvidē un laboratorijā iegūto datu analīze un piemērošana ģeotehniskajam modelim ir Besix Engineering Department jeb BED atbildība. BED komandas iekšējie eksperti atbild par to, lai izpētē iegūtie dati būtu kvalitatīvi un izmantojami, kā arī maina izpētes procesu, ja tiek konstatētas neparedzētas lietas, kas var būt noderīgas projektētājiem. Izpētes darbos iesaistīts vietējais uzņēmums Ceļuprojekts.  Izpētes procesu nodrošina vairāk nekā 20 cilvēku komanda pilsētvidē, laboratorijās un birojos. 

BERERIX turpina veikt ģeotehniskās izpētes darbus topošās Rail Baltica Rīgas Centrālās dzelzceļa stacijas būvniecības vietās.  Daži fakti par paveikto - infografikā!