Projekta jaunumi

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Turpinot lietot tīmekļa vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu izmantošanas noteikumiem. Uzzināt vairāk.

Piekrītu

23. novembrī oficiāli atklās Rail Baltica Rīgas Centrālā mezgla būvlaukumu

20. Novembrī, 2020

Pirmdien, 23. novembrī, tiks oficiāli atklāts jaunbūvējamā Eiropas sliežu platuma dzelzceļa projekta Rail Baltica Rīgas Centrālā mezgla būvlaukums.

Rail Baltica projekta īstenotāji Latvijā - Baltijas valstu kopuzņēmuma AS RB Rail un SIA Eiropas Dzelzceļa līnijas, kā arī būvuzņēmuma BERERIX pārstāvji un uzraugošie starptautiskie inženieri no Egis-Deutche Bahn iepazīsies ar sagatavoto būvlaukumu un darba organizāciju Rīgas Centrālā mezgla izbūvei, sveiks būvnieku komandu ar darba sākumu un uzvilks par būvniecību atbildīgo organizāciju karogus, tā simboliski atklājot būvlaukumu.

Rail Baltica Rīgas Centrālā mezgla pirmie būvdarbi notiks laukumā starp Rīgas centrālo dzelzceļa staciju un Satiksmes ministrijas ēku, un gar dzelzceļa līniju starp Maskavas un Lāčplēša ielu. Būvlaukuma norobežošana un iekārtošana, kā arī pirmie darbi jau sākās 17. novembrī.
Visu darbu izpildes laiku Rīgas Centrālās dzelzceļa stacijas apkaimē satiksmes dalībniekiem un gājējiem tiks nodrošināta nepārtraukta un droša satiksmes organizācija.