Projekta jaunumi

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Turpinot lietot tīmekļa vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu izmantošanas noteikumiem. Uzzināt vairāk.

Piekrītu

Francijas uzņēmēji gatavi dot savu pienesumu Rail Baltica arī turpmāk

16. Septembrī, 2021

Pie Rail Baltica projekta īstenotāja Latvijā – uzņēmuma Eiropas Dzelzceļa līnijas 15. septembrī viesojās Francijas Ārējās tirdzniecības veicināšanas lietu ministrs Franks Risters (Franck Riester) un Francijas uzņēmumu pārstāvju delegācija.  

Eiropas Dzelzceļa līnijas valdes priekšsēdētājs Kaspars Vingris un RB Rail AS tehniskais direktors un valdes loceklis Marks Filips El Beze (Marc Philippe El Beze) viesus iepazīstināja ar Rail Baltica projektu, bet tā progresu Latvijā klātienē varēja vērot Centrālā mezgla būvlaukumā. Ministrs Franks Risters pēc tikšanās atzina, ka Francijas uzņēmējiem ir interese arī turpmāk iesaistīties Rail Baltica projektā. Jau pašlaik projekta ietvaros aktīvi darbojas franču uzņēmums Egis Rail (piemēram, trases projektēšanā un būvniecības ieceres dokumentācijā Salaspils intermodālā kravu termināļa būvprojektam kopā ar DB Engineering & Consulting (Vācija) un Latvijas uzņēmumu Olimps, un Rail Baltica līnijas izbūves uzraudzībā un kvalitātes ekspertīzēs Centrālajā dzelzceļa stacijā kopā ar DB Engineering & Consulting un EGIS Batiments International).

Fotogalerijā: viesu vizīte Rail Baltica Centrālā mezgla būvlaukumā. EDZL publicitātes foto 15