Projekta jaunumi

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Turpinot lietot tīmekļa vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu izmantošanas noteikumiem. Uzzināt vairāk.

Piekrītu

Izmaiņas vilcienu kustībā Rail Baltica dēļ Centrālajā dzelzceļa stacijā stāsies spēkā 28.martā

18. Februārī, 2021

Dzelzceļa infrastruktūras pārbūve Centrālajā dzelzceļa stacijā sāksies šogad un norisināsies trīs posmos. Visā tās laikā iedzīvotājiem joprojām būs pieejama stacijas ēka, bet izmaiņas vilcienu kustībā paredzētas minimālas.

Pārbūves laikā Centrālajā stacijā mainīsies līdzšinējie vilcienu pienākšanas un atiešanas ceļi dažādos maršrutos, kā arī sadarbībā ar AS Pasažieru vilciens būs mainīti vilcienu kustības grafiki. Vairāk informācijas par vilcienu kustības grafiku šeit  

Visu trīs pārbūves kārtu laikā būs iespējama vilcienu kustība, lai arī ir paredzēts slēgt atsevišķus vilcienu pienākšanas un atiešanas ceļus, pārbūvējot un izbūvējot jaunus. Pārbūves rezultātā pasažieriem iekāpšanai būs pieejamas ērtas platformas, eskalatori un lifti, kā arī mūsdienīgas uzgaidāmās telpas. Vilcienu kustībai nākotnē būs atvērti 14 sliežu ceļi, no kuriem četri būs Rail Baltica Eiropas sliežu platuma - 1435 milimetru - sliežu ceļi.