Projekta jaunumi

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Turpinot lietot tīmekļa vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu izmantošanas noteikumiem. Uzzināt vairāk.

Piekrītu

Organizē konsultācijas par Rail Baltica pamattrases būvdarbu Latvijā iepirkumu

3. Septembrī, 2021

Rail Baltica projekta īstenotājs Latvijā – uzņēmums Eiropas Dzelzceļa līnijas gatavojas izsludināt jaunu iepirkumu „Rail Baltica pamattrases būvdarbi Latvijā”, kura mērķis ir Rail Baltica reģionālo staciju Latvijā būvprojekta izstrāde un autoruzraudzības nodrošināšana. Lai informētu ieinteresētos piegādātājus par iepirkumu, kā arī iegūtu atgriezenisko saiti, 8. septembrī plkst.15:00 tiešsaistē tiek organizēts vebinārs-konsultācijas.

Vebināra-konsultācijas laikā ieinteresētie piegādātāji gūs aktuālu ieskatu Rail Baltica projektā un projektu grafikā. Tiks sniegta informācija par iepirkumu (būvdarbu iepirkuma process un iepirkuma laika grafiks; būvdarbu iepirkuma apjomi; plānotais būvdarbu laika grafiks, būtiskākie termiņi; līguma prasību pārskats;  pasūtītāja nodrošinātie procesi; tehnisko risinājumu apskats – tiltu konstrukcijas, uzbērums, utt.). Būs iespēja arī uzdot jautājumus un saņemt atbildes no pasūtītāja pārstāvjiem.

Ņemot vērā, ka šis ir starptautisks iepirkums, apspriedes laikā pasūtītājs informāciju prezentēs angļu valodā un, nepieciešamības gadījumā arī latviešu valodā.

Lai piedalītos konsultācijā, ieinteresētajam piegādātājam jāpiesakās līdz 2021. gada 8. septembra plkst. 10:00, nosūtot vēstuli uz e-pastu: gatis.gangitis@edzl.lv.

Lai pieteiktos dalībai konsultācijā, ieinteresētais piegādātājs norāda uzņēmuma nosaukumu, reģistrācijas numuru, pārstāvja vārdu un uzvārdu, pārstāvja e-pastu un pārstāvja tālruņa numuru (ieinteresētais piegādātājs konsultācijai var norādīt ne vairāk kā trīs pārstāvjus). Uzaicinājums uz konsultāciju tiks nosūtīts ieinteresētā piegādātāja pārstāvim uz viņa norādīto e-pastu ne vēlāk kā līdz 2021. gada 8. septembra plkst. 12:00.

Konsultācija tiek organizēta saskaņā ar ar Publisko iepirkumu likuma 18. panta otrās daļas regulējumu, kas paredz pasūtītāja tiesības rīkot apspriedi ar piegādātājiem, lai sagatavotu iepirkumu un informētu piegādātājus par iepirkuma plānu un prasībām.

Vairāk par apspriedi varat uzzināt šeit