Projekta jaunumi

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Turpinot lietot tīmekļa vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu izmantošanas noteikumiem. Uzzināt vairāk.

Piekrītu

Pabeigti darbi pie Prāgas un Dzirnavu ielas pārvadiem, naktīs no 20. jūnija slēgs autotransporta satiksmi Lāčplēša ielā

17. Jūnijā, 2022

Rail Baltica Rīgas Centrālā multimodālā mezgla būvniecības ietvaros ir pabeigti pārvadu daļu demontāžas darbi Prāgas un Dzirnavu ielā. Pabeidzot teritorijas sakopšanu un tramvaja kontakttīklu uzstādīšanu, abu pārvadu tuneļus atvērs visa veida satiksmei 20. jūnija rītā. No 20. jūnija līdz 23. jūnijam, kā arī no 27. jūnija līdz 29. jūnijam tiks veikti jaunā Rail Baltica pārvada atbalsta sienas būvdarbi paralēli Lāčplēša ielai, tāpēc šai laikā nakts stundās no plkst. 22.00 līdz plkst. 6.00  būs slēgta autotransporta satiksme Lāčplēša ielā.

Par to informē ši projekta būvnieks – pilnsabiedrība BERERIX.

Jaunā Rail Baltica pārvada atbalsta sienas būvdarbi paralēli Lāčplēša ielai no 20. jūnija līdz 23. jūnijam, kā arī no 27. jūnija līdz 29. jūnijam tiks veikti nakts stundās no plkst. 22.00 līdz plkst. 6.00, lai no drošinātu drošu būvdarbu izpildi un mazinātu ietekmi uz autotransporta plūsmu pilsētā. Šajā laika posmā būs slēgta autotransporta satiksme Lāčplēša ielā posmā no Satekles ielas līdz Kalupes ielai. Gājējiem un velobraucējiem šis posms būs atvērts.

Aicinām autotransporta vadītājus un iedzīvotājus sekot līdzi pilsētvidē izvietotajām norādēm un jau savlaicīgi saplānot pārvietošanās maršrutu, lai nokļūtu izvēlētajā galamērķī.

Pilnsabiedrība BERERIX nodrošinās attiecīgo ceļa zīmju izvietošanu, kā arī iedzīvotāju un uzņēmumu, kuri atrodas minētajos ielas posmos, autotransporta piebraukšanu pie dzīvesvietas vai uzņēmuma, kā arī operatīvā transporta satiksmi.

Ja būvdarbu laikā Lāčplēša iela būs droša satiksmei ātrāk, un to varēs atvērt autotransporta satiksmei, tad pilnsabiedrība BERERIX  sadarbībā ar iesaistītajām pusēm to atvērs, un par to tiks izplatīts atsevišķs paziņojums iedzīvotājiem un medijiem.