Projekta jaunumi

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Turpinot lietot tīmekļa vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu izmantošanas noteikumiem. Uzzināt vairāk.

Piekrītu

Piegādātāji konsultēti par Rail Baltica reģionālo pieturvietu būvprojekta izstrādi un autoruzraudzību

5. Jūlijā, 2021

Lai iepirkuma Rail Baltica reģionālo staciju Latvijā būvprojekta izstrāde un autoruzraudzība” dokumentācijas sagatavošanas procesā saņemtu vērtīgus ieteikumus no nozares, kā arī, lai informētu potenciālos konkursa dalībniekus par iepirkumā paredzētajiem darbiem, Eiropas Dzelzceļa līnijas (EDZL) sadarbībā ar RB Rail AS (RBR) 10. jūnijā organizēja konsultāciju ar ieinteresētajiem uzņēmumiem. 

Apspriedē piedalījās pārstāvji no vairāk nekā 25 Latvijas un ārvalstu uzņēmumiem, kurus kopuzņēmuma RB Rail pārstāvis Lauris Ivanovs iepazīstināja ar aktualitātēm par globālā Rail Baltica projekta norisi, savukārt EDZL Projektu ieviešanas un vadības departamenta direktors Einārs Jaunzems un projekta vadītājs Edgars Rubenis – par plānotā iepirkuma apjomu, termiņiem un nepieciešamajiem speciālistiem. RB Rail BIM (Building Information Modeling) eksperts Raitis Bušmanis uzsvēra BIM metožu nozīmību Rail Baltica projektā. 

Pasākuma laikā dalībniekiem bija iespēja uzdot jautājumus un sniegt priekšlikumus klātesošajiem EDZL un RBR ekspertiem, kā arī noslēgumā tika atbildēti tie dalībnieku jautājumi, kuri tika iesūtīti pirms konsultācijas. 

Lai nodrošinātu vienādas iespējas iepirkumu piedāvājumu sagatavošanai visiem pretendentiem, apspriedes prezentācija, norises kopsavilkums un atbildes uz uzdotajiem jautājumiem apskatāmas šeit