Konsultatīvais centrs

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Turpinot lietot tīmekļa vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu izmantošanas noteikumiem. Uzzināt vairāk.

Piekrītu

Atsavināšanas procesa Konsultatīvais centrs Rail Baltica trases skartajiem īpašumiem

Projekta Rail Baltica ieviesējs Latvijā Eiropas Dzelzceļa līnijas 2017. gadā izveidoja Atsavināšanas procesa Konsultatīvo centru Rail Baltica trases skartajiem īpašumiem, lai veiktu atsavināmo īpašumu īpašniekiem nepieciešamo skaidrojošo darbu un tādējādi efektivizētu  procesa norisi. Atsavināšanas process Latvijā tiks veikts kārtās, vispirms atsavinot īpašumus, kas nepieciešami Rail Baltica stacijas izbūvei starptautiskajā lidostā Rīga un Rīgas Centrālās stacijas pārbūvei. 

Centrā Rail Baltica trases skarto īpašumu īpašnieki var saņemt bezmaksas konsultācijas par atsavināšanas procesu,  par plānoto atsavināmo platību, trases ietekmi uz īpašumu un nosacījumiem, kas nepieciešami taisnīgas atlīdzības saņemšanai.

UZMANĪBU!
Sakarā ar COVID-19 infekcijas izplatību valstī, konsultatīvajā centrā klientu pieņemšana klātienē nenotiek. Piesakoties uz konsultāciju, tā tiks organizēta attālināti ar Skype vai Microsoft Team palīdzību. Tikai gadījumā, ja Jūsu jautājumu nav iespējams izskatīt attālināti, ir iespējams organizēt individuālu tikšanos klātienē.


Lai pieteiktos uz konsultāciju klātienē, jāizvēlas konsultācijas laiks šeit 

Pirms konsultācijas jāiesūta jautājums, rakstot: info@railbaltica.info vai jāpiesaka jautājums, zvanot pa tālr.: 22177238 

Atsavināšanas process Latvijā tiks veikts kārtās, vispirms atsavinot īpašumus, kas nepieciešami Rail Baltica stacijas izbūvei starptautiskajā lidostā Rīga un Rīgas Centrālās stacijas pārbūvei.

Konsultatīvā centra darba laiks:
ceturtdienās no plkst 13.00 līdz pl.16.00
Adrese:
Ģenerāļa Radziņa krastmala 9, Rīga, LV- 1050

Pieteikties uz konsultāciju
Mūsu speciālisti visdrīzākajā laikā ar Jums sazināsies, lai vienotos par tikšanos!