Uzņēmuma struktūra

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Turpinot lietot tīmekļa vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu izmantošanas noteikumiem. Uzzināt vairāk.

Piekrītu

Kompetences centrs

Eiropas dzelzceļa līniju pārziņā ir 1435 mm Kompetences centra izveide Latvijā, projekta īstenošanai nepieciešamo iepirkumu veikšana un līgumu vadība, projekta plānošana un sadarbības veidošana ar sabiedrību, valsts un pašvaldības iestādēm, uzņēmējiem.

Lai veiksmīgi sasniegtu iecerēto rezultātu, EDZL izveidota šāda uzņēmuma struktūra:

Valde

Andris Linužs, SIA Eiropas Dzelzceļa līnijas valdes loceklis

Andris Linužs darbu uzņēmumā sāka 2017. gada 4.decembrī, noslēdzot pilnvarojuma līgumu uz pieciem gadiem un ieņemot valdes locekļa amatu.

Andris Linužs ir tehnisko zinātņu kandidāts. Pamata profesionālā izglītība iegūta, absolvējot Latvijas Universitāti un specializējoties  tautsaimniecības plānošanā, kā arī Briseles Ekonomikas un vadības augstskolā, iegūstot profesionālo maģistra grādu vadībā un administrēšanā (MBA).

Profesionālās karjeras sākums ir 1995. gadā, kad viņš sāka strādāt banku sektorā Kazahstānā un Krievijā.

No 1999. gada Andris Linužs strādāja Latvijas Republikas Ekonomikas ministrijā, vadot Uzņēmējdarbības un rūpniecības departamentu.

2001. gadā atgriezās Kazahstānā, jo tika iecelts par AS Ventspils Nafta Kazahstānas pārstāvniecības vadītāju.

Ievērojama pieredze pārvaldībā iegūta, esot valdes loceklim un viceprezidentam AS Latvijas Kuģniecība. Ilggadēja darba pieredze saistīta ar privātu uzņēmumu, tajā skaitā publisku akciju sabiedrību, vadību finanšu, transporta un loģistikas, kā arī enerģētikas nozarēs.

Pieteikties uz konsultāciju
Mūsu speciālisti visdrīzākajā laikā ar Jums sazināsies, lai vienotos par tikšanos!