Vakances

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Turpinot lietot tīmekļa vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu izmantošanas noteikumiem. Uzzināt vairāk.

Piekrītu

Par mums

Eiropas Dzelzceļa līnijas ir 100% valstij piederoša kapitālsabiedrība, kas dibināta 2014. gadā. 

Ar 2016. gadu, atbilstoši globālajai projekta ieviešanas struktūrai un deleģēšanas līgumam, Eiropas Dzelzceļa līnijas ir projekta Rail Baltica pirmās kārtas aktivitāšu ieviesējs Latvijā. Līdzīgi kā Rail Baltic Estonia Igaunijā un UAB Rail Baltica statyba Lietuvā.

Mūsu uzdevumi

Mūsu uzdevumi ir Rail Baltica publiskās lietošanas dzelzceļa infrastruktūras izbūve Latvijā un Eiropas sliežu platuma dzelzceļa Kompetences centra izveide. Eiropas Dzelzceļa līnijas uzdevums ir veikt tehniski, juridiski un ekonomiski pamatotu Rail Baltica projekta aktivitāšu īstenošanu atbilstoši Finansēšanas līgumos, Līgumslēgšanas shēmā un Deleģēšanas līgumā noteikto aktivitāšu apjomam un termiņiem.

Mūsu pamatprincipi

Darbinieku un amatpersonu darbības pamatprincipi, pildot savus amata pienākumus, kontaktējoties ar sabiedrību, klientiem, kolēģiem, padotajiem vai vadību: 

  • cieņa;
  • atklātība;
  • tiesiskums;
  • pieejamība.

 

Mūsu misija

Mūsu misija ir profesionāli un kvalitatīvi ieviest Rail Baltica kā drošu, ātru un videi draudzīgu dzelzceļa transportu Latvijas iedzīvotāju 
un valsts ekonomikas labklājībai.

 

Aktuālās vakances