Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Turpinot lietot tīmekļa vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu izmantošanas noteikumiem. Uzzināt vairāk.

Piekrītu

Satiksmes ierobežojumi

Šobrīd notiek aktīva Rail Baltica starptautisko staciju un to infrastruktūras izbūve – Rīgas centrā un pie lidostas “Rīga”. Jaunas infrastruktūras būvniecība neiztiek bez īslaicīgām neērtībām un satiksmes ierobežojumiem. Aicinām laicīgi ieplānot braucienus, sekot informācijai, pievērst uzmanību ceļa zīmēm.

Informāciju par satiksmes ierobežojumiem pieejama Rīgas pašvaldības kartē un Rail Baltica informācijas vietnē un Rīgas pašvaldības kartē, arī populārākajās navigācijas aplikācijās, sociālajos medijos un tiek sniegta plašsaziņas līdzekļiem. 

Rail Baltica Rīgas Centrālā mezgla izbūve

Šobrīd būvniecība norit visā dzelzceļa uzbēruma dienvidu pusē: Rīgas Centrālā dzelzceļa mezgla būvlaukums aptver posmu no Lāčplēša ielas līdz Rīgas Starptautiskajai autoostai un Maskavas ielai. Intensīva būvniecība vienlaikus norit Lāčplēša ielas pārvada zonā, Dzirnavu ielas pārvada zonā, Rīgas Centrālās stacijas dienvidu pusē, Gogoļa ielas pārvada zonā, Prāgas ielas pārvada zonā, bijušā t/c un autostāvvietu kompleksa Titāniks teritorijā, autoostas teritorijā. 

Rail Baltica Rīgas Centrālās dzelzceļa stacijas un sliežu ceļu pārbūves ietvaros apmeklētājiem un pasažieriem tiek nodrošināta stacijas darbības nepārtrauktība un svarīgāko pakalpojumu pieejamība.

Par aktuāliem ierobežojumiem ziņo arī šī projekta būvnieks Bererix savā Facebook kontā (šeit)

Stacijas un infrastruktūras būvdarbi pie lidostas „Rīga”

Šobrīd Rail Baltica stacijas lidostā „Rīga” izbūve norit būvlaukumā lidostas ēkas tiešā tuvumā un notiek jaunu pievedceļu, dzelzceļa stacijas un estakādes izbūve. Jaunu pievedceļu būvniecības laikā tiek mainīta satiksmes organizācija un var nākties saskarties ar īslaicīgām neērtībām braucot uz un no lidostas, kā arī ar nokļūšanu lidostas ilgtermiņa autostāvvietās. Lūgums sekot līdzi satiksmes organizācijas norādēm! Būvdarbi tiek plānoti tā, lai pēc iespējas mazāk ietekmētu pasažierus un lidostas darbību.  

Par aktuāliem satiksmes ierobežojumiem ziņo arī šī projekta būvnieks B.S.L. Infra savā Facebook kontā (šeit)

Rīgas pašvaldības būvdarbi

Labiekārtojot centra infrastruktūru un integrējot Rail Baltica projektu pilsētvidē, Rīgas pašvaldība 2023. gadā veic apjomīgus infrastruktūras, ielu pārbūves, krustojumu labiekārtošanas darbus.

Vairāk par Rīgas pašvaldības būvdarbiem var uzzināt šeit  un rakstā Sāk būvdarbus “Rail Baltica” integrēšanai Rīgas centra infrastruktūrā; gaidāmas satiksmes izmaiņas

Pieteikties uz konsultāciju
Mūsu speciālisti visdrīzākajā laikā ar Jums sazināsies, lai vienotos par tikšanos!