Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Turpinot lietot tīmekļa vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu izmantošanas noteikumiem. Uzzināt vairāk.

Piekrītu

Atklāts konkurss nekustamo īpašumu vērtētājiem

10. Februārī, 2017

Jaunbūvējamās Eiropas platuma sliežu dzelzceļa līnijas Rail Baltica īstenotājs Latvijā – SIA Eiropas Dzelzceļa līnijas - izsludinājis atklātu konkursu, lai tā rezultātā atrastu 3-7 nekustamo īpašumu vērtētājus vai to apvienības, kas noteiks Rail Baltica būvniecības vajadzībām atsavināmo īpašumu tirgus vērtību un radušos zaudējumu kompensāciju apmēru par tiem īpašumiem, kuri nepieciešami projekta realizācijai.

Pakalpojuma veikšana nepieciešama atsavināšanas procesa īstenošanai un taisnīgas atlīdzības noteikšanai.  
Darbu izpilde noritēs divos segmentos: nekustamā īpašuma tirgus vērtības noteikšana un nekustamā īpašuma tirgus nomas maksas noteikšana. Darbs būs jāveic četru gadu (48 mēneši) garumā par kopējo summu 800 tūkst. eiro, un otrs segments - komersanta darbības (biznesa) un nemateriālo aktīvu, prasījuma tiesību un  mantisko ieguldījumu novērtēšana – arī jāveic četru gadu (48 mēneši) garumā par kopējo summu 400 tūkst. eiro (bez PVN).
Katra novērtējumā objekta vērtēšanai tiks izsniegts atsevišķs darba uzdevums, kurā tiks identificēts novērtējamais objekts.

Konkursam var pieteikties pretendenti darbam vienā vai abos segmentos: juridiskas vai fiziskas personas, personālsabiedrības (pilnsabiedrība vai komandītsabiedrība) vai arī piegādātāju apvienība, kuriem ir Latvijas Īpašumu vērtētāju asociācijas vai līdzvērtīgas ārvalsts asociācijas sertifikāts, kas apliecina sertificētā vērtētāja kvalifikāciju un tiesības sniegt nekustamā īpašuma vērtēšanas pakalpojumu. Tāpat pretendentiem jābūt vismaz trīs gadu pieredzei sabiedrības vajadzībām nepieciešamā nekustamā īpašuma novērtēšanā ar kopējo izstrādāto projektu skaitu ne mazāku kā 30, kā arī jāspēj uzrādīt trīs rekomendācijas par sniegtajiem pakalpojumiem.
Vienošanās tiks slēgta ar ne mazāk kā 3 un ne vairāk kā ar 7 pretendentiem.

Iepirkums tiek finansēts no Eiropas infrastruktūras savienošanas instrumenta (EISI) projekta „1435 mm standarta platuma dzelzceļa līnijas Rail Baltic / Rail Baltica (RB) attīstības koridors caur Igauniju, Latviju un Lietuvu” finanšu līdzekļiem.

Piedāvājumus var iesniegt, sūtot pa pastu, vai personīgi SIA Eiropas dzelzceļa līnijas Maskavas iela 12, Rīga, LV-1050 darbdienās no plkst. 08:30 līdz 12:00 un no 13:00 līdz 17:00, līdz 2017.gada 3.aprīļa plkst. 10:00, iepriekš piesakoties pa tālr. 66954242 vai 66954255.
 Piedāvājumus komisija atvērs 2017.gada 3.aprīļa plkst. 10:00 Pasūtītāja telpās – Maskavas ielā 12, Rīga, LV-1050.

Vairāk par iepirkuma procedūru var uzzināt šeit