Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Turpinot lietot tīmekļa vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu izmantošanas noteikumiem. Uzzināt vairāk.

Piekrītu

Gaidāmi jauni īslaicīgi satiksmes ierobežojumi Ģenerāļa Radziņa krastmalā un Lāčplēša ielā

21. Martā, 2024

Turpinot Rail Baltica Rīgas Centrālā mezgla izbūvi, naktīs pirms Lieldienām ieviesti jauni īslaicīgi satiksmes ierobežojumi Ģenerāļa Radziņa krastmalā un Lāčplēša ielā.

Lāčplēša ielas posms no Satekles ielas līdz Kalupes ielai būs slēgts satiksmei:

  • no piektdienas, 22. marta, plkst. 22.00 līdz sestdienas, 23. marta plkst. 6.00;
  • no pirmdienas, 25. marta, plkst. 22.00 līdz otrdienas, 26. marta, plkst. 6.00;
  • no otrdienas, 26. marta, plkst. 22.00 līdz trešdienas, 27. marta, plkst. 6.00;
  • no trešdienas, 27. marta, plkst. 22.00 līdz ceturtdienas, 28. marta, plkst. 6.00.

Minētajā laika periodā transportlīdzekļu satiksmi ierobežos arī Satekles ielā pirms Satekles ielas un Lāčplēša ielas krustojuma (virzienā uz pilsētas centru) un Lāčplēša ielā pirms Satekles ielas un Lāčplēša ielas krustojuma (virzienā no pilsētas centra).

Ekrānšāviņš no Google maps

Turpinoties būvdarbiem Ģenerāļa Radziņa krastmalā, lai pārvietotu lielgabarīta būvniecības tehniku, naktī no svētdienas, 24. marta, uz pirmdienu, 25. martu, laikā no plkst. 23.00 līdz 5.00 Ģenerāļa Radziņa krastmalā pirms dzelzceļa pārvada, virzienā uz 13. janvāra ielu (uz Vecrīgas, centra pusi), tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme. Slēgto posmu būs iespējams apbraukt pa Centrāltirgus ielu, Prāgas ielu un 13. janvāra ielu, ziņo Rīgas pašvaldība.

Līdz šim būvdarbu zonā Ģenerāļa Radziņa krastmalā pie Dzelzceļa tilta transportlīdzekļu satiksme abos braukšanas virzienos tiek organizēta pa divām brauktuves joslām. Pašvaldība norāda, ka ievērojamas izmaiņas satiksmē Ģenerāļa Radziņa krastmalā būs spēkā ilgstoši, tādēļ rīdzinieki un pilsētas viesi aicināti savlaicīgi plānot maršrutus, iespēju robežās ieplānot ceļā pavadīto papildus laiku, kā arī ievērot satiksmes kārtību būvdarbu laikā. Aktuālā informācija par jaunām vai papildus satiksmes organizācijas izmaiņām tiks sniegta atsevišķi, publicējot pašvaldības mājaslapas sadaļā satiksmes ierobežojumi.

Jau ziņots, ka atbilstoši plānotajam darbu grafikam no šī gada 5. februāra Ģenerāļa Radziņa krastmalā ieviestas satiksmes organizācijas izmaiņas. Izmaiņas ieviestas, lai Rail Baltica Rīgas Centrālā mezgla būvnieks pilnsabiedrība Bererix un pasūtītājs Eiropas Dzelzceļa līnijas varētu izbūvēt tiltu, kas sāksies pie Maskavas ielas un beigsies pie Mūkusalas ielas, šķērsojot Daugavu, Zaķusalu un Mazo Daugavu. Izbūvētais tilts nodrošinās ne tikai dzelzceļa satiksmi, bet arī jaunu un ērtu Daugavas labā un kreisā krasta savienojumu gājējiem un velobraucējiem.

Atgādināsim, ka lietusūdens novadīšanas sistēmu izbūves darbu laikā no 11. marta līdz 25. martam jau ir ieviesti satiksmes ierobežojumi Dzirnavu ielas dzelzceļa pārvada zonā. Šajās dienās būvniecības darbu laikā, no plkst. 21.00 līdz plkst. 01.00, Dzirnavu ielā tiek slēgta viena brauktuves josla. Savukārt laikā no plkst. 01.00 līdz 4.00 tiek slēgtas abas brauktuves joslas.