Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Turpinot lietot tīmekļa vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu izmantošanas noteikumiem. Uzzināt vairāk.

Piekrītu

Pārstāv Rail Baltica projektu LIAA tirdzniecības misijā Vīnē

24. Novembrī, 2023

Rail Baltica projekta īstenotāja Latvijā – uzņēmuma Eiropas Dzelzceļa līnijas un kopuzņēmuma RB Rail AS pārstāvji no 2023. gada 22. līdz 27. novembrim Vīnē (Austrija) piedalās Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) organizētajā tirdzniecības misijā, kas norisinās pasākuma International Mobility Days un pirmā Baltijas - Austrijas Ekonomikas foruma ietvaros.

International Mobility Days ir starptautisks mobilitātei un transportam veltīts pasākums, kas pulcē ekspertus, inovāciju līderus un nozares profesionāļus, valsts un privātā sektora pārstāvjus no vairāk nekā 70 dažādām valstīm, lai veicinātu sadarbību un dalītos ar jaunākajiem sasniegumiem un idejām mobilitātes jomā. Divu dienu laikā notiek kongress, izstāde, semināri, lekcijas, B2B tikšanās, inovāciju paraugdemonstrējumi un tīklošanas pasākumi. LIAA Ārējā ekonomiskā pārstāvniecība Austrijā izstādē piedalās ar stendu, kurā tiek pārstāvēti vairāki Latvijas uzņēmumi, tajā skaitā Rail Baltica projekts.

Vizītes ietvaros Eiropas Dzelzceļa līnijas un RB Rail pārstāvji tikās ar Austrijas, Īrijas, Čehijas un Polijas projektu īstenotājiem, kā arī daudziem piegādātājiem, apmainoties ar pieredzi un sniedzot plašu informāciju par Rail Baltica projekta attīstību (att. augstāk: stendā Eiropas Dzelzceļa līnijas valdes priekšsēdētājs Kaspars Vingris). Projekta pārstāvjiem bija tikšanās ar Latvijas vēstnieci Austrijas Republikā Gunu Japiņu, bet pirmdien, 27. novembrī, paredzēta dalība pirmajā Baltijas - Austrijas Ekonomikas forumā.