Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Turpinot lietot tīmekļa vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu izmantošanas noteikumiem. Uzzināt vairāk.

Piekrītu

Rail Baltica projektā uzņem viesos SSE Riga absolventus

19. Aprīlī, 2024

Rīgas Ekonomikas augstskolas (Stockholm school of economics in Riga (SSE Riga)) profesionālās maģistra programmas (EMBA) absolventi – dažādu Baltijas un starptautisko uzņēmumu vadītāji, Rīgā, 19. aprīlī, tikās ar Rail Baltica ieviesējorganizāciju pārstāvjiem, lai iepazītos ar Rail Baltica projektu.

Einārs Jaunzems, Eiropas Dzelzceļa līnijas Projektu ieviešanas un vadības departamenta direktors, klātesošos iepazīstināja ar projekta īstenotāja Latvijā atbildības jomām, sniedza vērtīgu ieskatu Rail Baltica projektā un tā progresā Latvijā.

E. Jaunzems ieskicēja kravu loģistikas iespējas plānotajā Salaspils kravu terminālī, un pirms novadīt eksursiju Rail Baltica Centrālā mezgla būvlaukumā, pastāstīja par to, kas paredzēts jaunajā stacijā un tās apkārtnē, un kā tiks būvēts jaunais Rail Baltica tilts pār Daugavu.  

RB Rail AS Globālās projektu stratēģijas un ekonomikas nodaļas vadītāja Kristīne Malnača augstskolas absolventiem sniedza padziļinātu pārskatu par globālo projektu, akcentējot tā būtisko nozīmi transporta, militārā un ekonomikas koridora izveidē. Viņa iepazīstināja ar daudzveidīgo dzelzceļa pakalpojumu klāstu, ko sniedz Rail Baltica, un uzsvēra būtiskos ekonomiskos, un ģeostratēģiskos ieguvumus, ko tas sniedz reģionam.

Viesiem bija iespēja klātienē vērot Rail Baltica Rīgas Centrālā mezgla izbūves gaitu.

SSE Riga absolventi iepazīstas ar Rail Baltica projektu 15