Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Turpinot lietot tīmekļa vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu izmantošanas noteikumiem. Uzzināt vairāk.

Piekrītu

Saņem Ārlietu ministrijas Atzinības rakstu

27. Janvārī, 2017

Jaunbūvējamā Eiropas platuma sliežu dzelzceļa līnijas Rail Baltica īstenotāja Latvijā – SIA Eiropas Dzelzceļa līnijas  - Attīstības un sadarbības departamenta direktors Agnis Driksna saņēmis Ārlietu ministrijas Atzinības rakstu par nozīmīgu ieguldījumu Latvijas Republikas stiprināšanā.

Atzīmējot Latvijas Republikas starptautiskās de iure atzīšanas 96. gadadienu, kas ir 26. janvārī, Ārlietu ministrija tam par godu rīkoja dažādus pasākumus. Svinīgajā pieņemšanā Ārlietu ministrijā 25. janvārī, uzrunājot viesus, ministrs Edgars Rinkēvičs pateicās diplomātiem un sadarbības partneriem par ieguldīto darbu: „2016. gads Latvijai bijis notikumiem bagāts – esam iestājušies Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijā, notika Varšavas samits, Rīga uzņēma 16+1 valdības vadītājus. Tāpat aktīvi strādāts valsts ekonomisko spēju stiprināšanai. Tie ir mūsu lielie darbi. Ne mazāk svarīga ir ikdienas diplomātija, veicot sarunas, aizstāvot Latvijas intereses un popularizējot valsts tēlu.”

Kā ik gadu Latvijas starptautiskās de iure atzīšanas gadadienā ministrs ar Atzinības rakstiem apbalvoja Ārlietu ministrijas darbiniekus un citu institūciju pārstāvjus par veiksmīgu sadarbību un sniegto ieguldījumu Latvijas Republikas stiprināšanā, tostarp pasniedzot Atzinības rakstu arī SIA Eiropas Dzelzceļa līnijas  Attīstības un sadarbības departamenta direktoram Agnim Driksnam par nozīmīgu ieguldījumu Latvijas Republikas stiprināšanā.
Agnis Driksna SIA Eiropas Dzelzceļa līnijas  strādā kopš 2016. gada. Kopš 2014. gada viņš ir darbojies kā LR Satiksmes ministrijas Rail Baltica projekta starptautiskās sadarbības vadītājs, un šī amata pienākumu ietvaros A. Driksna sagatavojis pirmo Latvijas finansējuma pieteikumu Eiropas Savienības (ES) institūcijām, kā arī sekmējis mūsu valsts pārstāvību Baltijas valstu un ES kopprojektos.


  Attēlā: Ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (no kreisās) un SIA Eiropas Dzelzceļa līnijas Attīstības un sadarbības departamenta direktors Agnis Driksna.

Foto: ĀM preses foto