Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Turpinot lietot tīmekļa vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu izmantošanas noteikumiem. Uzzināt vairāk.

Piekrītu

Sarunu festivālā Lampa diskusija par Rail Baltica projekta izaicinājumiem un risinājumiem

4. Jūlijā, 2024

Šogad sarunu festivālā Lampa  Satiksmes ministrija (SM) aicina interesentus uz diskusiju par Rail Baltica projektu 6. jūlijā plkst. 13.00 uz skatuves Sarunu vieta” Maija parkā.

Rail Baltica projekts ir apspriests dažādos formātos un vietās – diskusijās, sanāksmēs, sēdēs, ziņu sižetos, sociālo tīklu komentāros un citur. Dalībai sarunu festivālā Lampa tika izvēlēts sarunu šova formāts, kas pasaulē gadu desmitiem ir nodrošinājis brīvu, neiestudētu iespēju apspriest sabiedrībai būtiskas tēmas, iesaistot arī skatītājus. Sarunu šovs „Rail Baltica: necenzēta patiesība” būs atklāta saruna ar atbildīgajām amatpersonām par projekta izaicinājumiem un risinājumiem, aptverot trīs galvenās tēmas: finansējumu, laika grafiku un ieguvumus.

Sarunu festivālā Lampa uz šiem un citiem jautājumiem sarunu šova skatītājiem tiešu un atklātu atbildes gājienu piedāvās Rail Baltica projekta vadītāji, un to iemūžinās karikatūrists Gatis Šļūka.

Sarunu šovs: „Rail Baltica: Necenzēta patiesība”: 06.07.2024. plkst. 13.00–14.30 uz skatuves „Sarunu vieta” (Maija parks Cēsīs).

Dalībnieki:
- satiksmes ministrs Kaspars Briškens;
- SIA Eiropas Dzelzceļa līnijas valdes priekšsēdētājs Ēriks Diļevs;
- Satiksmes ministrijas valsts sekretāra vietniece Rail Baltica projekta jautājumos Kristīne Malnača;
- karikatūrists Gatis Šļūka.
Sarunas vadītāja - Sanda Dejus, ētera personība un aktrise.

Arī šogad festivāla LAMPA apmeklētāju ērtībai 5. un 6. jūlijā SM sadarbībā ar Pasažieru vilciens nodrošinās septiņus papildu reisus: 5. jūlijā vilciens no Rīgas uz Cēsīm aties plkst. 13.30 un no Cēsīm uz Rīgu plkst. 15.37 un 23.55, savukārt 6. jūlijā vilciens no Rīgas uz Cēsīm aties plkst. 08.51 un 13.30, bet no Cēsīm uz Rīgu plkst. 15.37 un 23.55.

SM dalība sarunu festivālā Lampa  tiek īstenota ar Eiropas infrastruktūras savienošanas instrumenta atbalstu un Eiropas Savienības fondu līdzfinansējumu.

Uz tikšanos Cēsīs!