Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Turpinot lietot tīmekļa vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu izmantošanas noteikumiem. Uzzināt vairāk.

Piekrītu

Satiksmes izmaiņas Rail Baltica izbūvei Rīgas centrā

27. Jūnijā, 2024

Turpinot Rail Baltica izbūvi Rīgas centrā, no 28. jūlija ieviesti satiksmes ierobežojumi Lāčplēša ielā un Ģenerāļa Radziņa krastmalā, kā arī līdz 30. jūnijam ir ierobežota satiksme Vilhelma Purvīša, Abrenes un Dzirnavu ielas krustojumā un Dzirnavu ielas posmos.

  • No piektdienas, 28. jūnija, līdz 7. jūlijam ierobežos transportlīdzekļu satiksmi Lāčplēša ielas posmā no Satekles ielas līdz Kalupes ielai. Satiksme būs iespējama pa vienu joslu katrā virzienā.
  • Divas naktis no 28. jūnija plkst. 23.00 līdz 29. jūnija plkst. 5.00 un no 29. jūnija plkst. 23.00 līdz 30. jūnija plkst. 5.00 tiks slēgta satiksme Ģenerāļa Radziņa krastmalā pie dzelzceļa pārvada. Virzienā uz Salu tiltu slēgtais posms būs apbraucams pa 13. janvāra ielu, bet virzienā uz Vanšu tiltu – pa Prāgas ielu.

Atgādināsim, ka līdz 30. jūnijam ir arī spēkā satiksmes ierobežojumi Vilhelma Purvīša, Abrenes un Dzirnavu ielas krustojumā un Dzirnavu ielas posmos:

  • no 25. jūnija līdz 30. jūnijam no plkst. 21.00 līdz 6.00 ierobežota transportlīdzekļu satiksme Vilhelma Purvīša ielā un Abrenes ielā pie krustojuma ar Dzirnavu ielu, slēdzot vienu brauktuves joslu;
  • no 25. jūnija līdz 30. jūnijam, no plkst. 1.00 līdz 4.00 slēgta transportlīdzekļu satiksme Dzirnavu ielas posmā no Satekles ielas līdz Vilhelma Purvīša ielai/Abrenes ielai un Dzirnavu ielas posmā no Vilhelma Purvīša ielas/Abrenes ielas līdz Riepnieku ielai, katrā no posmiem darbus neveicot vienlaicīgi.