Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Turpinot lietot tīmekļa vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu izmantošanas noteikumiem. Uzzināt vairāk.

Piekrītu

Eiropas Dzelzceļa līnijas iepazīstina Rail Baltica foruma dalībniekus ar Rīgas Centrālās stacijas multimodālā kompleksa projektu (Fotogalerija)

28. Aprīlī, 2017

Uzņēmuma  Eiropas Dzelzceļa līnijas Attīstības un sadarbības departamenta direktors Agnis Driksna, 25. aprīlī uzstājoties starptautiskajā forumā „Rail Baltica – jauna ekonomiskā koridora veidošana” iepazīstināja ar izsludināto starptautisko iepirkumu Rīgas Centrālās stacijas multimodālā kompleksa projektēšanai un būvniecībai.

Foruma dalībnieki tika iepazīstināti ar līdz šim veikto darbu Rīgas Centrālās stacijas multimodālā kompleksa izveidei un to, kādas transformācijas pieredzēs Rīgas Centrālā dzelzceļa stacija un tās apkārtne, izbūvējot to Rail Baltica vajadzībām.
Tāpat tika sniegta informācija par nule kā izsludināto starptautisko iepirkumu „Rail Baltica Rīgas dzelzceļa tilta, uzbēruma un stacijas kompleksās apbūves būvprojekta izstrāde un būvdarbi”.
Jau ziņots, ka Iepirkuma pirmās kārtas mērķis ir veikt kandidātu atlasi, nodrošinot kvalifikācijas un pieredzes prasībām atbilstošu pretendentu dalību. Otro kārtu paredzēts izsludināt šī gada novembrī, lai iegūtu būvprojekta izstrādes un būvdarbu piedāvājumus: darbu izpildes priekšlikumus, atbilstoši tehniskajām specifikācijām. Iepirkuma rezultātā ar iepirkuma uzvarētāju tiks slēgts līgums būvprojekta izstrādei un būvdarbiem, kurus paredzēts sākt 2020. gadā. Projekta realizētājam ir izvirzītas augstas kvalitātes prasības, tai skaitā pēdējos trijos gados ir jābūt sasniegtam vidējam neto apgrozījumam 100 milj. eiro apjomā, un kandidāta un tā speciālistiem jābūt ne mazāk kā 5 gadu pieredzei projektēšanā un ne mazāk kā 7 gadiem – būvdarbu izpildē.

Jau ziņojām, ka divas dienas Rīgā – 24. un 25. aprīlī - norisinājās jaunbūvējamā Eiropas sliežu platuma projekta Rail Baltica 2017. gada nozīmīgākais starptautiskais pasākums – forums „Rail Baltica – jauna ekonomiskā koridora veidošana”(„Rail Baltica Global Forum 2017 - Building a New Economic Corridor”), kura laikā tika skatīts Rail Baltica ekonomiskais potenciāls, iepirkumu politika un organizācija. Pasākums sekmēja arī projekta potenciālo piegādātāju tīklošanās iespējas.

Skatiet foto galeriju no Rail Baltica foruma: SIA Eiropas Dzelzceļa līnijas Attīstības un sadarbības departamenta direktors Agnis Driksna iepazīstina ar plānoto Rīgas Centrālās stacijas multimodālo kompleksu, kā arī ielūkojieties Foruma norisēs (zemāk)!
Foto: RB Rail publicitātes foto

SIA Eiropas Dzelzceļa līnijas Attīstības un sadarbības departamenta direktora Agņa Driksnas prezentācija pieejama šeit

Foto galerija no Rail Baltica foruma 22