Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Turpinot lietot tīmekļa vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu izmantošanas noteikumiem. Uzzināt vairāk.

Piekrītu

Publiskoti metu konkursā “Rail Baltica Rīgas dzelzceļa tilta un Rīgas centrālā multimodālā sabiedriskā transporta mezgla kompleksas apbūves iecere” saņemtie darbi.

16. Novembrī, 2016

Šodien, 16.novembrī metu konkursa “Rail Baltica Rīgas dzelzceļa tilta un Rīgas centrālā multimodālā sabiedriskā transporta mezgla kompleksas apbūves iecere” vērtēšanas komisija tika iepazīstināta ar saņemtajiem metu piedāvājumiem. Piedāvājam darbus aplūkot fotogalerijā!

Aplūkot darbus

Pirmā darbu uzsāks konkursa tehniskā komisija, pārbaudot iesniegto risinājumu atbilstību konkursa nolikumam, savukārt novembra beigās lēmumu par uzvarētāju pieņems žūrijas komisija.

Konkurss ilga četrus mēnešus, un tā vērtēšanai noteiktie galvenie kritēriji ir pilsētbūvnieciskais un arhitektoniskais konkursa objekta risinājums, konkursa objekta funkcionalitāte, mobilitāte, pieejamība, kā arī būvdarbu organizācijas loģistika.

Konkursa norises gaitā bija vērojama augsta starptautiska interese par izsludināto konkursu. Var teikt, interese bija rekordaugsta un globāli plaša, jo vairāk kā 200 interesentu no 37 pasaules valstīm vēlējās precizēt iespējas piedalīties konkursā. Augstā interese skaidrojama ar projekta „Rail Baltica/Rail Baltic“ augsto starptautisko atpazīstamību.