Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Turpinot lietot tīmekļa vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu izmantošanas noteikumiem. Uzzināt vairāk.

Piekrītu

Par iepirkumu "Pētījums par dzelzceļa aizsargjoslu tiesisko regulējumu un metodikas izstrāde Rail Baltica dzelzceļa infrastruktūras aizsargjoslu noteikšanai"

8. Martā, 2023

SIA “Eiropas Dzelzceļa līnijas” (turpmāk - EDZL) plāno veikt iepirkumu "Pētījums par dzelzceļa aizsargjoslu tiesisko regulējumu un metodikas izstrāde Rail Baltica dzelzceļa infrastruktūras aizsargjoslu noteikšanai" (turpmāk - Iepirkums).

EDZL vēlas izmantot Publisko iepirkumu likuma 18. panta trešajā daļā norādīto un saņemt konsultācijas no pakalpojumu sniedzējiem par iepirkuma dokumentāciju.

  • Iepirkuma dokumentācija un papildu informācija pieejama Iepirkumu uzraudzības biroja Publikāciju vadības sistēmā: https://pvs.iub.gov.lv/show/728568
  • Aicinām Jūs iepazīties ar iepirkuma dokumentāciju un sniegt savu viedokli, priekšlikumus un komentārus par Iepirkuma dokumentāciju līdz 2023. gada 14. martam, plkst. 17:00, nosūtot to uz e-pasta adresi: edzl@edzl.lv  

Kontaktpersona – Pasūtītāja Administratīvā departamenta iepirkumu speciāliste Dace Uzulniece, adrese: Ģenerāļa Radziņa krastmala 9, Rīga, LV-1050, tālr.: +371 29465486 (e-pasta adrese: dace.uzulniece@edzl.lvedzl@edzl.lv).