Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Turpinot lietot tīmekļa vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu izmantošanas noteikumiem. Uzzināt vairāk.

Piekrītu

Sabiedrības vajadzībām atsavināmā nekustamā īpašuma tirgus vērtības noteikšanas, zaudējumu noteikšanas un nekustamā īpašuma tirgus nomas maksas noteikšanas pakalpojumi Rail Baltica projekta īstenošanai

19. Decembrī, 2023

Tirgus izpēte saistībā ar sabiedrības ar ierobežotu atbildību „Eiropas Dzelzceļa līnijas” plānoto atklāto konkursu “Sabiedrības vajadzībām atsavināmā nekustamā īpašuma tirgus vērtības noteikšanas, zaudējumu noteikšanas un nekustamā īpašuma tirgus nomas maksas noteikšanas pakalpojumi Rail Baltica projekta īstenošanai”

Paredzamā līgumcena: ne vairāk par 2 500 000,00 EUR

Vispārīgās vienošanās izpildes termiņš: 36 (trīsdesmit seši) mēneši (ar tiesībām pagarināt) vai līdz Vispārīgās vienošanās līgumcenas apgūšanai (atkarībā no tā, kurš no nosacījumiem iestāsies pirmais).

Vispārīgās vienošanās ietvaros plānots slēgt pakalpojuma līgumu par katru konkrēto nekustamo īpašumu.

Ar šo EDZL informē piegādātājus par plānoto iepirkumu un apzina potenciālo pretendentu interesi dalībai iepirkuma procedūrā.

Būsim pateicīgi, ja līdz 2023. gada 21. decembrim iesniegsiet e-pastā atbildes uz EDZL kontaktpersonas iepirkuma komisijas priekšsēdētāja vietnieka, Nekustamo īpašumu atsavināšanas un apsaimniekošanas departamenta (NĪAAD) iepirkumu un līgumu vadītāja Andreja Andrukoviča e-pastu (Andrejs.Andrukovics@edzl.lv) par šādiem jautājumiem:

1) Kas Jūs motivē piedalīties iepirkuma procedūrā (piemēram, iesaiste Rail Baltica projektā, sadarbības ilgums, līgumcenas apmērs u.c.)?

2) Kas Jūs attur piedalīties iepirkuma procedūrā (piemēram, specifiskas prasības, samaksas kārtība, nenoteiktība, tiesvedību riski, pasūtījumu apjoms un izpildes termiņš u.c.)?

3) Kādi ir Jūsu ierosinājumi, lai Jūs būtu ieinteresēts dalībai iepirkumā?

Būsim ieinteresēti atbildēt uz Jūs interesējošiem jautājumiem arī telefoniski, zvanot EDZL iepirkuma komisijas loceklei, NĪAAD nekustamo īpašumu vērtēšanas speciālistei Gitai Apinei-Niedrai +371 20002951 un EDZL iepirkuma komisijas loceklei, NĪAAD nekustamo īpašumu atsavināšanas un tiesvedības vadītājai Ingai Zeļenkovai +371 29220517 (no pirmdienas līdz piektdienai no plkst. 900 līdz 1700).

Papildus informējam, ka EDZL saskaņā ar Publisko iepirkumu likuma 18. panta otro un 18. panta otro prim daļu rīko apspriedi ar piegādātājiem plānotajam Iepirkumam.

Ieinteresētajiem piegādātājiem ieteikumi vai komentāri par tehnisko dokumentāciju, kā arī citi jautājumi jāiesniedz līdz 2023. gada 29. decembrim plkst. 1200 Elektronisko iepirkumu sistēmas (turpmāk – EIS) e-konkursu apakšsistēmā vai, iesūtot tos uz norādītās EDZL kontaktpersonas e-pasta adresi - Andrejs.Andrukovics@edzl.lv.

Apspriedes ietvaros potenciālie pretendenti tiek aicināti uz sapulci Microsoft Teams vietnē 2023. gada 22. decembrī plkst. 1000, lai izrunātu ieteikumus par iepirkuma dokumentāciju. Dalību sapulcei lūdzam apstiprināt, atsūtot informāciju par dalību uz EDZL kontaktpersonas e-pastu Andrejs.Andrukovics@edzl.lv līdz 2023. gada 21. decembrim plkst. 1700.

EDZL un tās pārstāvju sniegtā informācija apspriedes laikā ir uzskatāma par plānotu un provizorisku un tā var būtiski mainīties, izstrādājot iepirkuma dokumentāciju. Minētā informācija nerada juridiskas sekas (tiesības un pienākumus) EDZL un piegādātājiem.

EDzL EIS e-konkursu apakšsistēmas profils – https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/2578